128GB, Siyah İnci (Black Pearl) Samsung Galaxy S7 Edge Piyasaya Sürüldü!

0
212
Black-Pearl-Siyah-inci-Galaxy-S7-Edge

Dün, Samsung’un Güney Kore’de Galaxy S7 Edge’nin Black Pearl/Siyah İnci (Simsiyah) modelini tanıtabileceğini bildirmiştik ve Samsung şimdi bunu resmen yapmış durumda. Şirket, amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy S7’in yedinci rengini, Black Pearl ile piyasaya sürdü. Yeni renk varyantı 9 Aralık’tan itibaren seçkin pazarlarda satışa sunulacak.

Samsung, yeni ve parlak siyah inci renk varyantının “kaliteli ve lüks” sayıyor ve “modern ve çarpıcı olması için tasarlandı” diyor. Yeni renk dışında, Galaxy S7 Edge’nin yeni ilan edilen varyantında 128GB dahili depolama yer alıyor.

Şirket, bu yeni varyantın piyasaya çıkarılacağı pazarları açıklamamasına rağmen, yarından itibaren Güney Kore’de bulunabileceğini varsaymak oldukça yüksek ihtimal. Muhtemelen ülkemizde de bu yılın sonuna kadar satışa sunulacaktır.

Siyah Oniks, Siyah İnci, Mavi Mercan, Altın Platin, Pembe Altın, Gümüş Titanyum ve Beyaz İnci olmak üzere Galaxy S7 Edge artık yedi renkte piyasada yer alıyor. Galaxy S7 Edge’nin aşağıdaki Siyah İnci rengi döşemesindeki görüntülerine bir göz atın.

Yorum Yapın, Değer Katın: