2017’de 2 Yeni Android İşletim Sistemli Nokia Geliyor!

0
103
android-nokia

Hiç kuşkusuz Nokia ismini halen herkes seviyor ve saygı duyuyor. Ancak efsane telefon üreticisi, teknoloji bakımından rakiplerine uyum sağlayamadığı için mobil telefon piyasasında oldukça gerilere düşmüştü.

Windows Phone Ardından Tekrardan Android Zamanı Geliyor!

Daha önceleri Microsoft, iki farklı Nokia modelinin Android işletim sistemi ile geleceğini açıklamıştı. Bu duyurunun ardından herkes merakla telefonların ne zaman çıkacağına dair bir açıklama beklemeye başlamıştı.

nokia-android

PhoneArena‘da yer alan habere göre Microsoft’un Asya CEO’su olan James Rutherfood, 2016 sonuna iki yeni telefon daha sonra ise 2017’nin ikinci çeyreğinde iki yeni akıllı telefonun geleceğini açıkladı.

Daha önce yapılan açıklamalarda Dünya Mobil Kongresi‘nde yer alacağını açıklayan Microsoft, ancak kongrede akıllı telefon tanıtacağının garantisini vermemişti. Ancak yapılan son açıklamalarda Dünya Mobil Kongresi’nde Microsoft’un yeni bir telefon tanıtacağını resmileşmiş oldu. Henüz telefonlar hakkında bunlardan başka bir bilgi yok ancak tahminlerimiz Giriş ve Orta Seviye telefonlar geleceği yönünde. Telefonlar hakkında detaylar ve isimleri gibi özellikler çıkması ile birlikte biz de sizler ile en kısa sürede paylaşacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: