3.200 mAh Bataryası İle Yenilenmiş Galaxy Note 7 Görüntülendi!

0
322
galaxy-note-7-kapak

Samsung geçtiğimiz haftalarda Galaxy Note 7‘nin parçalarının tekrardan kullanılacağını açıklamıştı. Daha sonra çıkan bir sızıntıda da Galaxy Note 7’nin tekrardan yenilenerek piyasaya sürüleceği konuşuluyordu. Bugün ortaya çıkan bazı görsellere göre Galaxy Note 7, 3.200 mAh kapasiteli bataryası ile tekrar piyasaya dönüyor diyebiliriz.

Samsung’un büyük umutlar ile piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7, batarya tasarımından meydana gelen hatadan dolayı piyasadan çekilmek zorunda kalmıştı. Bu durum Samsung’u hem maddi olarak hem de piyasadaki imajını zedelemişti.

Galaxy S8’i tanıtmasından sonra ise Samsung çalışmalarını Galaxy Note 7’yi tekrar hayata döndürmek için yoğunlaştırdı. Bunun ilk kanıtı ise ortaya çıkan bazı görseller oldu.

Görüntülerde de görebileceğimiz gibi Android 7.0 Nougat işletim sistemi kullanan SM-N935 model numaralı Galaxy Note 7, orjinaline göre daha küçük kapasiteli bir batarya ile görünüyor. Kapasitesi düşürülmüş batarya ile daha iyi sonuçlar vereceği aşikar ancak test süreci devam eden telefonun piyasaya sürülüp sürülmeyeceği halen belirsizliğini koruyor.

Yenilenmiş Galaxy Note 7’leri Hindistan ve Vietnam gibi pazarlarda öncelikli olarak satışa sunmak isteyen Samsung’un önünde alması gereken bazı devlet izinleri bulunuyor. Eğer yenilenmiş Galaxy Note 7, hem Samsung’un testlerinden geçer hem de gerekli izinleri alabilirse tekrardan sahalara dönecektir. Ancak hangi pazarlarda sunulacak şimdilik netlik kazanmış değil.

galaxy-note-7-1 galaxy-note-7-2 galaxy-note-7-3

Yorum Yapın, Değer Katın: