Android Cihazınıza Facebook’dan Video İndirme

0
408
facebook-video-indir

Bir çoğumuz beğendiğimiz videoyu, sonra izlemek istediğimiz ya da hazır şurada Wi-Fi bulmuşum şu videoyu indirip evde izlerim dediğiniz videoları indirmek isteriz. Facebook video indirme işlemini bilgisayarlarımızda genellikle bazı eklentiler ve siteler aracılığı ile yapabiliyoruz. Ancak bunu mobil cihazımızda yapmak istediğimiz taktirde üçüncü parti uygulamalardan yardım almamız gerekiyor.

Biz de bu yazımızda hem gelen sorulara cevap vermek amacı ile hem de kendimizin de kullanması amacıyla küçük bir araştırma yaptık ve reklam sayısı minimum olan ve oldukça kaliteli şekilde videoları telefonunuza indirme imkanı sunan “Video Downloader for Facebook” uygulamasına ulaştık.

facebook-video-indir-1

Aşağıda vereceğimiz bağlantıdan programı indirdikten sonra, bazı izinleri programa vermeniz gerekiyor. Bu izinler ise genel itibari ile galeriniz için dosya açmak ve video indirme işlemini tamamlamak için. Programa giriş yapıp gerekli izinleri verdikten sonra, program Facebook’a giriş yapmanız için size bir pencere açıyor. Facebook adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra zaman tünelinizde yer alan indirmek istediğiniz videoyu oynat dediğiniz zaman karşınıza izle ve indir seçenekleri çıkıyor. Bu seçeneklerden indir olana tıkladığınız zaman videonuz galerinize açılan fb.video downloader klasörünün içine iniyor ve istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz.

İsterseniz buradan da indirebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: