Android İçin Resmi Instagram Hesabı Açıldı!

0
87
android-instagram-hesabi-acti

Android işletim sistemi, hitap ettiği kitleye daha yakın olabilmek için İnstagram hesabı açtı (resmi olarak). Bu sayede pazarlamanın önemli kurallarından birisi olan yakınlık kuralını da çözmüş oldu. Pazarlamanın önemli kurallarından biri, kitlenin olduğu yerlerde yer almanızdır. Bugünlerde de kitlenin Facebook, Instagram ve Snapchat gibi sosyal ağlarda olduğu su götürmez bir gerçek malumunuz. Bu nedenle firmalar da, markaları ve servisleri için sosyal medyayı olabildiğince etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyor.

Bu firmalardan biri olan Google, bugün itibarıyla Android için resmi Instagram hesabını açtı. @Android ismiyle yayın hayatına giren hesapta ilk olarak “Hello World” kampanyasından dört fotoğraf ve iki video paylaştı. 16-11/15/android-instagram.png

Bu içeriklerde tabii ki Android Wear işletim sistemini kullanan akıllı saatler, Google Pixel ve Android Pay gibi Android ekosisteminin önemli ürün ve servislerini görebiliyoruz. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden marka, bu çalışmalarını resmi olarak yürüttüğü için, takipçilerinin de artması planlanıyor kısa süre içerisinde. Şayet siz de Android resmi Instagram hesabını takip etmek isterseniz, sayfaya @Android etiketi ve araması ile ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: