Android için Super Mario Run 23 Mart’ta Geliyor!

0
81
Android Super Mario Run

iOS’taki arkadaşlarınız Super Mario Run‘a sahip olduklarından övgüyle bahsediyorlarsa artık bunun sona ereceğinden emin olabilirsiniz. Nintendo of America, oyunun sonunda Android cihazlara geleceğini resmi olarak duyurdu. Android için Super Mario Run 23 Mart’ta Google Play Store’da yerini almaya hazırlanıyor. Bu süreçte ön kayıt yaptırmanız mümkün. Böylece oyun yayınlandığı an bundan haberdar olabilecek ve oyunu telefonunuza ilk indirenlerden olabilirsiniz.

Konsol oyunları oynayarak büyümüş herkes için Super Mario çocukluğunun bir parçasıdır ve şimdi o çoğumuz için bir nostalji kaynağıdır. Bu nedenle, oyunun herhangi bir versiyonu mobil oyuncular için büyük önem taşıyor. Oldukça özel bir oyun olan Super Mario Run, eğlenceli ve bağımlılık yaratıcı bir oyundur ve yalnızca tek bir el ile oynanmaktadır.

Oyun, geçtiğimiz yıldan bu yana sadece iOS cihazları için kullanılabilir olduğundan hakkında söylenenler tam olarak bunlar. Ancak hasret son buluyor diyebiliriz. Artık Android için Super Mario Run’un ne zaman yayınlanacağı konusunda belirli bir tarihe sahibiz.

Oyunun Android’e gelmesi için bu kadar uzun süre beklenmesinin nedeni ise şirketin platformdaki geliştiriciler için büyük sorun olan korsanlıkla ilgili endişeleriydi. Şirket bu konuyu en iyi şekilde çözümlemiş olacak ki Android için oyunun 2.0.0 sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Super Mario Run genel olarak ücretsiz ancak uygulama içi satın alma seçeneği ile geliyor. Yani ücretsiz olarak oyunun belli bir bölüm veya bölümlerini oynamanız mümkün olacak. Daha fazla bölüm için ise oyunu satın almanız gerekecek.

Şimdi, Google Play’den Super Mario Run için ön kayıt yaptırabilirsiz. Ön kayıt için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: