Android Keyfinizi Artırın!

0
420
xiaomi-mikey

Android işletim sistemi üzerinden daha çok keyif almak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız bu aksesuar destekleri ile yapay zeka dünyanızı geliştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Android işletim sistemi pek çok uygulama ve aksesuar ile uyumlu olduğu için, otomasyon konusunda da gayet büyük başarılara imza atıyor. Bu yüzden en aktif halleri ile bu uygulamaları ve aksesuarları kullanarak, söz konusu ihtiyaçlarınıza göre yaratıcılığınızı daha da artırabilirsiniz. Bu konuda size aksesuar tavsiyesini şu liste ile verebilirim;

  • Xiaomi MiKey Akıllı Kısayol Tuşu (kulaklık girişine takılan bir aparat, ayarladığınız bir kısayol ile çalışıyor ve size ekstra bir düğme sağlamış oluyor aslında).
  • Mag Cable Mıknatıslı ve Örgülü Şarj Kablosu (temas sorunlarının önüne geçiyor ve bir süre sonra olacak olan kullanma sorunları olmuyor bu üründe, özel bir yapısı var ve bu sayede kesinlikle Android kullanıcılarını mutlu edecek olan bir ürün)
  • Qi Wireless Charger Pad Kablosuz Şarj Aleti (dock olarak sunuluyor genellikle ve bu ürüne uyumlu olan telefonlarınızı masa üzerindeki bu dock’un üzerine bırakıyorsunuz ve otomatik şarj başlıyor)
  • VR Bluetooth Kumanda – Joystick (Android ile uyumlu olduğu için VR teknolojisini kullanırken el ve kol kullanımından ziyade daha aktif hareket alanı sağlıyor).

Aktif Kullanımlar Her Zaman İşinizi Hızlandırıyor

Yukarıda sıraladığımız ürünlerin ne işe yaradığını yanlarındaki parantezlerde özet olarak tarif etmeye çalıştım. Ama tabi sektörel olarak oldukça ayrı arayışlar ve ayrı ihtiyaçlar türediği için, ihtiyaçlarınıza özel anlatımlar ve aksesuar tavsiyelerini de anlatmak istiyorum. Bu konuda hazırladığımız yazılara bakarak, ciddi anlamda işinize yarayacağını düşündüğümüz ürünlere ulaşabilirsiniz (satış değil, tavsiye üzerine olacağı için tercih tamamen size kalmış) arkadaşlar. Bu sayede Android dünyasından daha fazla keyif almaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: