Android Senkronizasyon Programı “Mobogenie” Nedir?

0
246
mobogenie

Mobogenie Nedir?

Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelen telefonlarımızın kullanımını kolaylaştırmak ve özelleştirmek için birçok program mevcuttur. Bu programların başında ise Mobogenie gelmektedir. Peki nedir bu Mobogenie?

Mobogenie, kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden, Android telefonları arasında bağlantı kurulmasını sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde telefonunuzda yer alan uygulamaları, kişileri, notlarınızı bilgisayarınızda görebiliyor, üzerinde değişiklikler ve eklemelerde bulunabiliyorsunuz.

Mobogenie ile isterseniz bilgisayarınız aracılığı ile kısa mesaj dahi gönderebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Diğer bir yandan Mobogenie ile mevcut uygulamalarınızı görüntülemenin dışında Google Play Store üzerinden farklı uygulamaları da telefonunuza bilgisayarınızı kullanarak yükleyebiliyorsunuz.

Mobogenie ile müzik ve ekran görüntüleri yüklemek!

Mobogenie sayesinde tüm bu özelliklerin yanında en son çıkan müzikleri ve ekran görüntülerine kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. bu sayede telefonuma nasıl müzik indiririm ya da en güzel duvar kağıtlarını nereden bulurum sorularının cevabı yine bu programda saklı diyebiliriz.

Neden Mobogenie?

Android akıllı telefona ve kişisel bir bilgisayara sahip her kullanıcının bilgisayarında olması gereken bu program ile telefonunuzu daha kapsamlı bir şekilde kullanabilir, farklı özelliklerini fark edebilir ve telefon üzerinde yapmak istediğiniz işlemleri, daha kolay bir şekilde bilgisayarınız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Mobogenie PC 3.3 İndir

Mobogenie 2.6 Andoid İndir

 

Yorum Yapın, Değer Katın: