Android Telefonlar İçin En İyi 5 Duvar Kağıdı Uygulaması

0
321
img_1814

Günümüzde özellikle benim gibi duvar kağıdından sıklıkla sıkılanlar farklı duvar kağıdı uyulamaları ile sürekli olarak duvar kağıdını değiştiriyor ya da daha tematik aramalar ile Google üzerinden duvar kağıdı bulmamız gerekiyor. Ancak her zaman beğendiğimiz resimler gerek çözünürlük olarak gerekse boyutlandorma olarak istediğimiz gibi durmuyor. Bu konuda duvar kağıdı uygulamaları bizlerin imdadına yetişiyor. Biz de sizler için bu uygulamalar arasında öne çıkanları derledik. Siz de hoşuma gidenleri altlarında verilen linklerden indirebilirsiniz.

1-Muzei

img_1812

Uygulama içerisinden canlı duvar kağıtlarını ve galerinizden seçtiğiniz resimleri duvar kağıdı yapabiliyorsunuz. Ayrıca belirli zaman aralıkları ile duvar kağıdınız otomatik olarak değişebiliyor. Bir diğer yandan akıllı saatler ile entegre olarak çalışabilmesi artı puan olarak uygulamaya dönüyor.Uygulama oldukça güzel ancak kullanım açısından çok da kolay değil. Bu yüzden tam olarak özelliklerini kullanabilmek için biraz kurcalamanız gerekiyor 🙂

Muzei uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

2-Backdrops

img_1813

Farklı kullanıcılar tarafından birçok kategoride duvar kağıtlarının paylaşıldığı programda güncel konulara oldukça yer veriliyor. Örneğin resimde gördüğünüz gibi Amerika seçimleri konu başlığı altında bu konuya uygun duvar kağıtlarına ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz siz de Google hesabınız ile programa giriş yapıp kemdi beğendiğiniz duvar kağıtlarını diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorsunuz. Bu konuda oldukça etkileşime izin veren program, oldukça kullanıcı dostu.

Backdrops uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

3-Wallmax

img_1814

Bu uygulamada en çok sevdiğim taraf, duvar kağıtlarınızı istediğiniz boyutta seçebiliyorsunuz ve detaylı arama yaparak aradığınız duvar kağıdına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Arayüz bakımından da oldukça canlı renklere sahip olan program, kullanım açısından oldukça keyifli. Sadece sıkıldığınız da bile rengarenk duvar kağıtlarını inceleyerek ve beğendiklerinizi telefonunuzda kullanarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz 🙂

Wallmax uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

4-Wxllpaper

img_1815

Bu programın en beğendiğim özelliği duvar kağıtları arasında geçişlerin oldukça kolay olması. Ayrıca çok canlı renklere sahip olan duvar kağıtları herkesin beğenebileceği şekilde. Programda tek sevmediğim kısım duvar kağıtlarına verilen isimler New 408, New 375 gibi rutinleşmiş isimler. Bunun dışında bu program benim tercih ettiklerim arasında yer alıyor.

Wxllpaper uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

5-Wallsplash

img_1816

Oldukça güzel duvar kağıtlarını içinde barındıran bu uygulamanın en güzel kısmı beğendiğiniz duvar kağıtlarını telefonunuza kolaylıkla indirebilmeniz ve sadece sizin değil arkadaşlarınızın da beğenmesini sağlamak için kolaylıkla paylaşım yapabiliyorsunuz. Paylaşım için ister Facebook ister Whatsapp gibi uygulamaları kullanabiliyorsunuz.

Wallsplash uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Sizin de aklınıza gelen ve sevdiğiniz uygulamalar var ise yorum bölümüne yazıp, siz de bizleri ve takipçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: