Android Telefonuma İndirilen Dosyalar Yok!

0
1759
Android-dosya-yoneticisi-sorunu
Android-dosya-yoneticisi-sorunu

Android İndirilen Dosyaları Bulamıyorum!

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi günümüzde sürekli değişen, yenilenen ve üzerinde her zaman yeni güncellemeler yapılan bir cihaz var. Android işletim sistemi pek çok cihazı kendisi güncelliyor. Cihazlar güncellenmese dahi uygulamalar güncelleniyor ve bu yüzden bir süre sonra bazı uygulamalar kullanılamaz hale gelebiliyor. Ya da bazı telefonlar, bazı uygulamaları artık desteklemiyor hale gelebiliyor. Böyle durumlar için, ekstra kurulumlar yapılıyor. Bu yazımızda da, indirdiğimiz dosyaları neden bulamadığımızı (bazı zamanlar) konuşacağız.

Download Klasörü

Android telefonlar, indirilen dosyaları dosya Download klasörü içerisine kaydediyor her zaman. Tabi görseli görsel Download kısmına, müzikleri de müzikler için ayırdığı Download kısmına kaydediyor. Yani özet olarak söyleyecek olursak arkadaşlar, Android, telefona indirilen dosyaları standart olarak “Download” isimli bir klasörün içine taşıyor. Bu klasörü göremiyor olabilirsiniz. Ama burada sakın panik yapmamanızı öneriyoruz. Zira bazı cihazlarda bulmak için ekstra uygulamalar gerekiyor olabilir. Bazı model cihazlarda  bir dosya yöneticisi kurmanız gerekir bu yüzden de.

Google Play Üzerinden Dosya Yöneticisine Ulaşın

Google Play üzerinden dosya yöneticisi kurulduktan sonra SD kartın içindeki dosyalara ulaşın ve Download klasörünü bulun. Bu sayede daha rahat bir çalışma sağlayacaksınız ve ön plana çıkarılacak hepsi. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Ayrıcalıklar, fırsatlar ve dahası için zaman kaybetmeyin. Acil durumlarda dosyalarınıza ulaşmak için detaylı aramaya girişmek istemiyorsanız, dosya yöneticisi programlarını ücretsiz olarak Google Play üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Boyutları oldukça küçük olduğu için internet paketinizi de fazla kullanmamış olacaktır aynı zamanda bu uygulamalar. Şimdiden kolay gelsin arkadaşlar.

Yorum Yapın, Değer Katın: