Android Yüklü, Klavyeli Yeni BlackBerry Sızdırıldı!

0
121
blackberry-android

Akıllı telefon sektörü son birkaç yıl içerisinde oldukça hızlı gelişti ve BlackBerry bu gelişimin kurbanı oldu. Nihayet geçen yılın Kasım ayında şirket ilk Android yüklü cihazı BlackBerry Priv’i tanıttı. O zamandan sonra şirket kendi donanımını da geliştirmeye başladı. Aradan geçen zaman sonrası kullanıcılar doğal olarak şirketin yeni nesil Androidli akıllı telefonunu merakla bekliyorlar.

Geçen ay BlackBerry CEO’sunun bir röportajda, tamamen BlackBerry tarafından geliştirilmiş, klavyeli bir akıllı telefon ile geleceklerini doğrulamıştı. Yukarıda yer alan görsel Çin sosyal ağı Weibo’da detayları ile birlikte sızdırıldı.

Sızdırılan telefon Priv’e çok benziyor. Ancak Priv’in aksine klavyenin sabit olduğu net bir şekilde görülüyor. Ayrıca navigasyon düğmesinin ekrana yerleşik yani sanal olduğu da görülüyor.

BlackBerry Priv ile beklentilerin altına düşmüştü ki bu cihaz klavyesi ile pek başarılı olmayacak gibi duruyor. BlackBerry’nin QWERTY’li akıllı telefon üzerinde ısrarcı olmasının sebebini merak etmiyorda değiliz…

Yorum Yapın, Değer Katın: