Angry Birds Blast Android Kullanıcıları İçin Yayında!

0
87
angry-birds-blast

Yıllardır sevilen ve milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan Angry Birds serisinin yeni üyesi Angry Birds Blast, Android kullanıcıları için yayına girdi. İlk olarak grafikler, bazı detaylar ve oynanış videosunu izlediğimizde bir kaç yenilik göze çarpıyor.

Angry Birds serisinin son yıldızı Angry Birds Blast’in amacı bize verilen görevlerde belirtilen kadar kuşu kurtarmak. Bu kurtarma işlemi sırasında yeni kombolar ve hareketler mevcut. Oyun ile gelen bir yenilik de kombo yapıldığı zaman kuşlar ekranın camında kendini bulabiliyor 🙂 Aşağıda yer alan videodan da izleyebileceğiniz gibi oyun hareketliliğinde artışa gidilmiş.

Serinini yeni oyununu oynarken belirli sayıda hamle hakkınız var eğer görevi geçmeden hamleleriniz tamamını kullanırsanız, görevi tekrarlamak zorunda kalıyorsunuz. Oyun içinde yer alan bombaları patlatmanız gerekiyor. Ancak hangi balonları hangi kombo ile patlatacağınız tamamen sizin stratejinize kalmış bir durum.

Aşağıda yer alan bağlantıdan indirebileceğiniz Angry Birds Blast’in bir güzel tarafı da internetsiz olarak oynayabilecek olmanız.

Yorum Yapın, Değer Katın: