AnTuTu Kasım 2016 Testine Göre,  Performansı En İyi 10 Akıllı Telefon 

0
411
wp-1481269886052.jpg

Teknoloji Dünyası’nda dördüncü çeyrekte daha bitmedi. Ancak yılın bu son ayında yıkın en iyi markaları ve şirketlerinin “En İyi” ve “En Çok” listeleri çıkamaya başladı. Kısa bir süre önce Google Play Store‘da listelenen en iyi Android uygulamalarını gördük ve inceledik. Google yok bitmeden bu tarz listeler yayınlamaya devam edecektir.

Ancak büyük çoğunluğumuz ise 2016’daki en popüler ve performans açısından en iyi telefonları merak ediyor. Bizler kendi tahminlerimize sahibiz ancak AnTuTu gibi kıyaslama kaynakları oldukça güvenilir ve Dünya üzerinde de geçerli raporlara sahip.

AnTuTu’nun bu yıl için tamamlanmış raporu henüz çıkmadı ancak geçtiğimiz günlerde Kasım raporunu yayınladı. Yani aşağıdaki resimde göreceğiniz sıralama Kasım 2016 için “Performansa dayalı En İyi 10 Akıllı Telefon” listesidir. Bu değerler rastgele oluşturulmuş veriler değildir. 1 Kasım’dan 30 Kasım’a yapılan testlerin sonucudur. Bu sıralama oluşturulurken yüzlerce telefon telefon teste tabi tutuluyor.

Listenin başında göreceğiniz gibi 172644 ortalama puanı ile  iPhone 7 Plus yer alıyor. Daha sonra ise Apple‘ın diğer modeli olan iPhone 7, 170124 ile yer alıyor. 3.sirada ise LeEco Pro 3, 160856 puan ile yer alıyor. Liste bu şekilde devam ediyor. Listeyi iOS ve Android olarak ayır isek AnTuTu testlerinde üstün başarı gösteren telefonların hemen hemen hepsi fiyat performans ilişkisi içerinde büyük başarılar gösteren, Çin menşeli telefonlar yer alıyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: