Apple Music Uygulaması Android için Güncellendi!

0
270
Android Apple Music

Apple, iOS cihazlarda yer alan Müzik uygulamasının tıpa tıp görünümüne benzer bir görünüme sahip, yeni tasarımıyla Android için Apple Music uygulamasını güncelledi. Apple Music’in 2.0 sürümü şimdi Android cihazlar için kullanılabilir.

Uygulamanın bu yeni sürümüyle birlikte, iOS 10 ile tümüyle yeniden tasarlanan Apple Music deneyimi Android kullanıcılarına sunuluyor.

Android için yeni Apple Music uygulamasında, iOS sürümünde olduğu gibi “Arşiv”, “Sizin İçin”, “Göz At” ve “Radyo” olmak üzere yeniden düzenlenmiş bölümler daha kullanışlı, daha temiz bir görüm ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca şarkı sözleri ve yeniden tasarlanmış “Sizin için” tavsiye bölümü gibi iOS 10 özellikleri de uygulamada yer almış durumda.

Android için Apple Music

Yepyeni tasarımıyla Android için yeni Apple Music’in kullanımı artık çok daha kolay:

  • Şimdi Çalan. Şarkıları dinlerken sözlerine de göz atın.
  • Arşiv. Müzikleriniz arasında kolayca gezinin ve çevrimdışı çalabileceklerinize İndirilen Müzik’ten erişin.
  • Sizin İçin. Listeler, albümler ve daha fazlası için sevdiğiniz müzikleri temel alan öneriler alın.
  • Göz At. En yeni müziklerin yanı sıra her türlü ruh hali ve aktiviteye uygun listeleri dinleyin.

Yeniden tasarlanan Apple Music uygulamasıyla Android kullanıcıları da tıpkı iOS’ta olduğu gibi akıcı bir müzik dinleme deneyimine sahip olmuş oluyorlar. Apple Music, 2015 yılının Kasım ayından beri Android cihazlarda kullanılabilir durumda ve Apple’ın geliştirdiği ender Android uygulamaları arasında yer alıyor.

Android için Apple Music’i ücretsiz olarak Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: