Asus ZenFone 3 Zoom Özellikleri Belli Oldu!

0
177
asus-zenfone-3-zoom

Asus, CES 2017‘de yeni akıllı telefonu olan ZenFone 3 Zoom modelini görücüye çıkardı. Cihazda yer alan belki de en büyük yenilik isminden de anlaşılacağı gibi optik zoom özelliğine sahip olması.

Asus ZenFone 3’ün arka kamerası f/1.7 diyafram açıklığında, 12 Megapiksel ve 2.3X optik zoom yapabilme özelliğine sahip çift kamera şeklinde tasarlanmış. Telefonun optik zoom özelliği ile alakalı yorum yapmak için henüz erken çünkü kullanıcı deneyimleri nasıl olacak bunu zamanla göreceğiz ancak optik zooma sahip bir akıllı telefon arıyorsanız sizin için seçeneklerden birisi olabilir.

Orta seviye bir akıllı telefon olan Asus Zenfone 3 Zoom’un diğer özelliklerine bakacak olursak; 5.5 inçlik 1080p çözünürlükte bir ekrana sahip olan telefonun işlemcisi ise Snapdragon 625. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olan telefonun RAM ve diğer özellikleri ile ilgili bilgi henüz ulaşmadı.

Şubat ayında satışa çıkacak olan telefonun fiyatı henüz bilinmese de optik zooma sahip akıllı telefonların fiyatı her zaman oldukça yüksek seviyelerde oluyor. Bakalım Asus ZenFone 3 Zoom bu geleneği bozup uygun fiyat ile çıkabilecek mi?

 

Yorum Yapın, Değer Katın: