Daha Fazla LG Akıllı Saati Android Wear 2.0 OS Güncellemesi için Hazır

0
64
LG Android Wear 2.0

Android Wear 2.0, bu çeyrekte daha fazla akıllı saate geliyor ve Google, birkaç giyilebilir cihazın artık en yeni Android Wear sürümüne geçtiğini doğruladı. Google cephesinden gelen bu açıklamanın ardından, Tag Heuer Connected, Casio Smart Outdoor ve Fossil Q Founder gibi akıllı saatler Android Wear 2.0’a kavuştular.

Bu noktada LG’ninde atağa geçerek, LG Watch Style ve LG Watch Sport için Android Wear 2.0 güncellemesinin hazırlığını tamamladığı ortaya çıktı. Yıllanmış LG akıllı saatleri için güncelleme artık hazır diyebiliriz.

Ayrıca, LG G Watch R, Watch Urbane 2nd Edition ve orijinal Watch Urbane’da, bağımsız uygulama çalıştırma yeteneğide dahil olmak üzere önemli iyileştirmeler ve yeni özellikler kazandıracak yeni Android Wear 2.0 güncellemesi için neredeyse hazırlar. Bu güncelleme ile artık saatlerin bir telefona ihtiyaç duymayacağını söylemek mümkün. Yani uygulamaları doğrudan saatinize indirebilecek ve çalıştırabileceksiniz.

Watch Urbane 2nd Edition gelecek ay Android Wear 2.0 alacak ve LG G Watch R ve LG Watch Urbane ilk Android Wear 2.0 güncellemesini alan cihazlar arasında olacaklar. Güncelleme Nisan ayının ilk haftasından beri hazır durumda. Eğer ki LG’nin bu akıllı saatlerinden herhangi birine sahipseniz, yakın zamanda OTA yolu ile güncellemeyi alacağınızı umuyoruz.

Yorum Yapın, Değer Katın: