Daha Kişisel Müzik Dinleme Deneyimi için Google Play Müzik Yenilendi!

0
137
google-play-muzik

Google bugün müzik servisi Google Play Müzik’in daha kişisel müzik dinleme deneyimi sunmak için yenilediğini duyurdu. Gerçekten de artık Google Play Müzik kullanıcılarına daha kişisel müzik dinleme deneyimi sunuyor.

Yenilenen Google Play Müzik ile kullanıcılara günün saatine, kullanıcı konumuna, mevcut faaliyetine ve daha bir çok öğrenme teknolojisine dayalı kategoride müzikler sunulacak. Google’ın öğrenme teknolojisi oldukça akıllı ve her geçen gün kendini geliştirmeye açık. Böylece antrenman sırasında veya seyahat sırasında kısacası o an içinde bulunduğunuz duruma göre müzik önerileri ile karşılaşacaksınız.

Google duyurduğu bu yeni teknolojiye kişisel DJ benzetmesini yapıyor. Tümüyle yeniden tasarlanmış ana ekranı ile Google Play Müzik gerçekten de hem daha akıllı hem de daha kişisel müzik dinleme deneyimi sunuyor.

Elbetteki yeni Play Müzik özelliklerini kişiselleştirme seçenekleri de mevcut. Çevrimdışı çalma listesi oluşturma ve dinlediğiniz önceki müziklere göre öneriler alma gibi bir dizi yeniliğin söz konusu olduğunu belirtelim.

Her şeyden önemlisi Google bu yeni teknolojisini geliştirmeye açık tuttuğunu ve her geçen gün daha da güçlü hale getireceği bilgisini de kullanıcılarıyla paylaşıyor. Ne yazık ki ondan fazla ülkede kullanılabilir olan Google Play Müzik şu anda ülkemizde kullanılabilir değil ancak yakın zamanda Google’ın bu servisini ülkemizde de çalışır hale getireceğini söyleyebiliriz. Şu anda yurtdışında aylık Play Müzik aboneliğinin fiyatı 9,99 dolar. Yani ülkemizde kullanıma sunulmasıyla birlikte bu rakamın muhtemelen 9,99 TL olacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yapın, Değer Katın: