En İyi VR Deneyimi İçin Android Telefon Tavsiyeleri

0
184
en-iyi-vr-deneyimi-icin-android-telefon-tavsiyeleri

Vr deneyimini bilmeyeniniz yoktur. Artık pek çok şeyin içerisinde yer almaya başlayan bu teknoloji, yakın zamanda filmlerde de yer alırsa hiç şaşırmamak lazım. Ama şimdiden zeminini iyi hazırlamalı ve çalışmasını da iyi analiz etmek gerekiyor. Bu kapsam dahilinde, sizlere en güzel ve en uyumlu Vr telefonlarını anlatmak istiyoruz. Yani VR gözlükleri ile uyumlu telefonların listesini, bu yazımızdan görebilirsiniz kolayca.

 

Galaxy S7 En İyi Deneyimi Sunuyor

Samsung markasının en güncel ve en büyük telefonu olan S7, şu an için VR teknolojisi konusunda zirve markalardan birisi. 4 gb ram, snapdragon işlemci özelliği ve 3000 mAh pil özelliği ile oldukça önemli bir cihaz diyebiliriz S7 için. Güçlü bir VR deneyimi için S7 şu an en iyi performansı veren telefon değerli arkadaşlar. Yakında bir güncelleme gelirse tekrar ele alacağız.

Google Pixel ve Pixel XL 

s7’den sonra tercih edilebilecek cihazlardan olan pixel ve pixel xl, VR teknolojisi için oldukça uyumlu sonuçlar gösteriyor diyebiliriz. Yani şu an en iyi deneyimi bu iki cihazlar (toplamda 3) ile rahatlıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Hem görüntü itibariyle çok keyifli bir çalışma olur, hem de oyunlarda ve videolarda büyük bir kolaylık sağlamış olursunuz. Şimdiden VR teknolojisini kullanmak ve sanal gerçeklik dünyasına katılmanız adına iyi çalışmalar, iyi eğlenceler diliyoruz arkadaşlar.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: