Galaxy J3 (2017) Özellikleri Beliriyor!

0
181
galaxy-j3

Samsung tarafından yakından bir zaman içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy J 2017 ailesinin en küçük üyesi Galaxy J3 (2017) hakkında detaylar netleşmeye başladı.

İlk olarak Samsung’un telefonu test etmek için Hindistan’a göndermesinin hemen ardından bazı özellikleri internete sızmıştı. Bugün ise telefonların raflara girmeden önceki son test aşaması diyebileceğimiz FCC‘den geçtiğine dair sızıntılar ortaya çıktı.

Bir önceki modelin 2.600 mAH olmasına karşılık Samsung, yeni nesin Galaxy J3’de 2.400 mAh kapasiteli bir batarya tercih etmiş. Bu durum henüz analistler tarafından açıklanmasa da tahminlerimize göre oldukça ince telefonlar üreten Samsung, Galaxy Note 7’de yaşadığı benzer bir durumu yaşamamak için temkinli davranıyor diyebiliriz.

galaxy-j3-batarya-kapasitesi

Galaxy J3 2017’nin ortaya çıkan diğer özelliklerini hatırlayacak olursak; 5 inç büyüklüğünde ekranı bulunan telefon, gücünü Exynos 7570 işlemci ve 2GB RAM‘den alıyor. Kamera olarak ise Galaxy J3 2017, 12 MP çözünürlükte arka kamera ve 5 MP çözünürlükte ön kamera kullanıyor.

Galaxy J serisinin ne zaman tanıtılacağına dair ise maalesef henüz Samsung kanadından bir açıklama gelmedi. Telefonlar hakkında detaylı bilgiler çıktıkça bizler de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: