Galaxy Note 5 İçin Android 7.0 Nougat Yayınlandı!

0
373
samsung-galaxy-note-5

Samsung, bugün itibari ile birçok kullanıcı tarafından beklenen Galaxy Note 5 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı.

Uzun süren bekleyişlerin ve Samsung Türkiye’nin sürekli güncelleme takvimini değiştirmesinin ardından Android Nougat, Galaxy Note 5 kullanıcıları için gelmiş oldu. Aşağıdaki tablodan en güncel tarihleri görebilir ve sizin telefonunuza ne zaman güncelleme geleceğini takip edebilirsiniz.

samsung-android-nouat-guncelleme-takvimi

Galaxy Note 5’ler için gelen Android Nougat güncellemesi ile birlikte çoklu pencere desteği, geliştirilmiş bildirim paneli, çeşitlendirilmiş performans modları,ekran çözünürlüğü değiştirebilme ve performans iyileştirmeleri kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

galaxy-note-guncelleme-boyutu

Yaklaşık 1.3 GB boyutunda olan güncelleme OTA yolu ile dağıtılmaya başlandı. Güncellemenizi kontrol etmek için Ayarlar>Cihaz Hakkında>Güncellemeleri manuel indir adımlarını izleyerek güncellemenizi kontrol edebilir ve indirebilirsiniz.

galaxy-note-5-guncelleme

Bizzat kendim de Galaxy Note 5 tercih ettiğim için gelen güncelleme resimleri kendi telefonuma aittir. Daha sonra yeni gelen güncelleme ile ne tür farklılıklar olduğuna dair detaylı bilgi verilecektir.

Sizler de güncellemelerinizi kontrol edip, yükledikten sonra deneyimlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: