Galaxy Note 5 İçin Android Nougat Göründü

1
164
wp-1479463407679.jpg

Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android Nougat 7.0 güncellemesini beta olarak sunmuştu. Denemek isteyen kullanıcılar Galaxy Beta programına kayıt olmuşlardı. Daha sonra ise Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleriçin için de geliştirmelerin başladığı Samsung tarafından duyurulmuştu. Son gelen haber ise Galaxy Note 5 kullanıcılarını oldukça sevindirecek türden. Gelen haberlere göre Galay Note 5 ve Galaxy Tab S2 modelleri için Nougat çalışmaları başlamış durumda.

Samsung’un bu konuda yaptığı çalışmalara oldukça hız vermesi kullanıcıları oldukça sevindirecek türden ancak Galaxy Note 5 ve Galaxy Tab S2 için güncelleme çalışmaları tahminlere göre bir kaç ay devam edecektir. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için başlayan beta programı ise tamamlanıp, tüm kullanıcılara Android 7.0 Nougat’ın sunulması da bir süre daha devam demek gibi görünüyor. Kısaca Güney Koreli telefon devinin her iki amiral gemisi için de Android Nougat’ın gelmesi 2017 yılını bulacak gibi görünüyor.

Bir çok yeni özellikle birlikte gelecek olan Android 7.0 Nougat’ın tün özellikleri ile birlikte kullanıcılarla buluşması biraz zaman alacak. Ancak beklediğimize değecek türden bir güncelleme olacağını belirtmek isterim. Android Nougat ile ilgili gelişmeler devam edecektir biz de bu gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: