Galaxy Note 7R, Bluetooh Sertifikasını Aldı!

0
136
samsung-galaxy-note-7

Samsung‘un geçtiğimiz yıl talihsizliklerde sonuçlanıp piyasadan geri çekilen amiral gemisi Galaxy Note 7, yenilenerek Galaxy Note 7R ismi ile tekrardan piyasalara dönmek için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda telefonların piyasaya çıkmadan önce almak zorunda olduğu birçok sertifikayı alan telefon. son olarak da Bluetooth sertifikasına kavuştu. SM-N935F model numarasını taşıyan Galaxy Note 7R’ın sertifikasını aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

galaxy-note-7r-bluetooth-certification

Samsung henüz telefonun hangi pazarlarda yer alacağına dair resmi bir açıklama yapmadı. Sadece telefonun Amerika‘da satışa sunulmayacağına dair bir açıklama yapan şirket, ilerleyen günlerde bu konu hakkında detaylı bir açıklama yapacaktır. Sadece telefonun Güney Kore pazarında yer alacağı ve Amerika’da yer almayacağı kesinlik kazanmış durumda.

Yurt dışında 620 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak olan telefonun ülkemize gelmesi durumunda yoğun ilgi ile karşılaşacağını söyleyebiliriz. Çünkü Samsung’un diğer tüm modellerinin kullanıcılarının yanında bir kesim kullanıcı sadece Galaxy Note Serisi‘ni tercih ediyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: