Galaxy Note 7R Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

0
263
Samsung Galaxy Note 8

Samsung‘un geçtiğimiz yıl büyük bir talihsizlik ile sonuçlanan ve piyasadan toplatmak zorunda kaldığı amiral gemisi Galaxy Note 7, yenilenerek ve bazı küçük değişiklikler ile Galaxy Note 7R ismi tekrar sahalara dönmeye hazırlanıyor.

Geçen hafta ortaya çıkan FCC veritabanında ortaya çıkan Galaxy Note 7R’ın buün ise görüntüleri ortaya çıktı. Resimlere baktığımızda tasarım yönünden Galaxy Note 7’e göre bir değişiklik görülmüyor. Tasarım olarak Galaxy Note 7 ile aynı olan telefonun tek farkı 3.200 mAh kapasiteli bataryasının bulunması ve Android Nougat işletim sistemi ile kutusundan çıkması.

Batarya Kapasitesi Düşürüldü

galaxy-note-7-r

İki telefonu karşılaştırdığımızda geçtiğimiz yıl Eylül ayında piyasaya çıkan Galaxy Note 7’nin 3.500 mAh kapasiteli batarya ve işletim sistemi olarak da Android 6.0.1 kullanıyordu. Diğer tüm özellikler ile birebir aynı diyebiliriz. Galaxy Note 7R, 5.7 inç büyüklüğünde ekranın altında Exynos 8890 işlemci, 4 GB RAM ve 12 MP çözünürlükte arka kamera barındırıyor.

Galaxy Note 7R’ın fiyatı henüz kesinlik kazanmış olmasa da bazı analistlere göre Samsung’un yenilenmiş telefonu Galaxy Note 7R, 620 dolar fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak.

Yorum Yapın, Değer Katın: