Galaxy Note 8 Çift Hoparlör İle Geliyor!

0
214
Samsung Galaxy Note 8

Samsung‘un bu yılın sonlarına doğru Galaxy Note Serisi için yeni bir amiral gemisini piyasaya süreceğini biliyoruz. Ancak yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 8 hakkında ortaya çıkan çok fazla detay ne yazık ki bulunmuyor. Ortaya çıkan söylentilere göre Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, çift hoparlör donanımı ile kullanıcılarıyla buluşacak.

Ortaya çıkan Galaxy Note 8 şemaları, bizlere telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda bilgilendiriyor diyebiliriz. En azından şemalarda çift hoparlör özelliği ile Galaxy Note 8’in kullanıcılara harika bir ses deneyimini sunacağını belirtebiliriz.

galaxy-note-8-1

Göze çarpan diğer bir ayrıntı ise daha önceleri de birçok kez söylentisi çıkan çift arka kamera özelliği. Görsellerde de görebileceğiniz gibi Galaxy Note 8 için artık çift kamera kesinleşmiş durumda diyebiliriz.

galaxy-note-8

Diğer bir göze çarpan detay ise ortaya çıkan şemalarda parmak izi tarayıcısının cihazın arka tarafına yerleştirilmiş olması. Samsung’un parmak izi okuyucusunu telefonun ekranın alt kısmına yerleştirerek optik bir parmak izi okuyucusu kullanmak istediğini biliyoruz. Ancak bu teknolojiyi Galaxy Note 8’e yetiştirebilecek mi bunu zaman gösterecek.

Yorum Yapın, Değer Katın: