Galaxy Note 8 İlk Kez Çalışırken Görüntülendi!

0
399
Samsung Galaxy Note 8

Samsung’un büyük radikal değişikliklere imza attığı en yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+’ın tanıtılmasının ardından aslında daha da çok merak edilen bir konuma sahip olan Galaxy Note 8, bugün ilk kez çalışırken görüntülendi.

Özellikle Galaxy Note 7 ile büyük bir yıkım yaşayan ve bu durumu bir talihsizlik olarak adlandıran Samsung, Galaxy S8 ve S8+ ile durumu lehine çevirme peşinde. Şirket bununla da yetinmeyip, görünen o ki Note 8 için çalışmalara başlamış hatta tamamlamak üzere. Çünkü bugün Note 8‘in çalışır haledeki görselleri sızdırıldı.

Samsung’un Note serisinin bir sonraki nesil üyesi olacak olan Galaxy Note 8’in sızdırılan görüntülerinde anladığımız kadarıyla tıpkı Galaxy S8 benzeri bir tasarım söz konusu. Yine Galaxy S8‘de olduğu gibi Bixby (yeni sanal asistan) düğmesi, sanal ana ekran ve fonksiyon düğmeleri ekran üzerinde konumlandırılmış.

Galaxy Note 8 S Pen

Tabii bu noktada S Pen’i unutmamak gerekiyor. Note 5 S Pen ile Note 7 S Pen birbirine yakın bir tasarıma ve özelliklere sahiptiler. Note 7 ile tarih olan Note 7 S Pen’in belki bir tık üstünün Note 8’de görebiliriz. Bunun dışında geriye kalan her şeyin tam olarak Galaxy S8’e benzer olacağından ise kuşkumuz yok.

İşte çalışırken görüntülenen Note 8;

Galaxy Note 8

Yorum Yapın, Değer Katın: