Galaxy Note 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

0
122
Samsung Galaxy Note 8

Samsung‘un yeni amiral gemisi niteliğinde olacak olan telefonu Galaxy Note 8‘in önümüzdeki ay içerisinde tanıtılacağını daha önce duyurmuştuk. Bugün ise Samsumg Mobil İletişim Departmanı Başkanı Gao Dongzhen, telefonun hangi tarihte tanıtılacağını resmi olarak açıklamış oldu.

Gözler 23 Ağustos’a çevrildi!

Yapılan açıklamaya göre 23 Ağustos tarihinde tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note 8’in dağıtımına ise Eylül ayı içerisinde başlanacak. İlk olarak Amerika, Güney Kore ve İngiltere‘de satışa çıkacak olan telefonun, Avrupa ülkelerinde dağıtıma başlaması ise Ekim ayını bulacak gibi görünüyor.

galaxy-note-8

Özellikle Galaxy Note 7‘de yaşanan talihsizliklerden dolayı birçok Samsung Note Serisi kullanıcısı, özlem ile yeni bir Note serisinden akıllı telefon bekliyor diyebiliriz. Çünkü birçok Note kullanıcısı, Android telefonlar arasında Galaxy Note serisinin çok daha farklı bir yerinin bulunduğunun ve diğer telefonlar ile kıyaslanamayacağı görüşünde.

Samsung ise hem Galaxy Note 7’de oluşan patlamalardan dolayı çizilen Galaxy Note imajını düzeltmek hem de müşterilerin tekrardan gönlünü kazanmak adına üst düzey özelliklere sahip bir telefon ile teknoloji severlerin karşısına çıkacak.

Sizlerin Galaxy Note serisi hakkındaki düşünceleriniz neler?

 

Yorum Yapın, Değer Katın: