Galaxy Note 8 Tasarımı Sızdırıldı!

0
154
galaxy-note-8

Samsung‘un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizliklerden sonra bazı analistler teknoloji devinin Note serisini artık bitireceğin iddia etmişti. Samsung’dan ise cevap hiç gecikmeden geldi ve Galaxy Note 8 ile teknoloji severlerin karşısına çıkacaklarını söylediler.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 üzerinde çalışmaya başlamasından hemen sonra, telefon hakkındaki sızıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan sızıntılar ise şu şekilde; 6.3 inç büyüklüğünde iki tarafı da kıvrımlı ekran kullanılacak olan telefon, Samsung’un sonsuz ekran teknolojisinin devamı niteliğinde diyebiliriz.

galaxy-note-8-1

12 megapiksel ve 13 megapiksel ön kamerası bulunacak olan telefonda ayrıca 3x zoom bulunacağı ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Ortaya çıkan görsellere baktığımızda ilk gözümüze çarpan Galaxy S8’de olduğu gibi sonsuz ekran olarak adlandırılan teknolojinin kullanılması diyebiliriz. Biraz daha ayrıntılı baktığımızda, parmak izi sensörünün telefonun ne arkasında ne de ön tarafında görebiliyoruz. Bu da bize acaba Samsung, parmak izi sensörünü ekranın alt kısmına yerleştirmeyi başarabildi mi sorularını akla getiriyor.

galaxy-note-8-2

Şuan için maket halinde ortaya çıkan Galaxy Note 8 hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ettikçe bizler de sizler ile en kısa sürede paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: