Galaxy Note 8’in Yeni Renk Seçeneği Ortaya Çıktı!

0
127
galaxy-note

Samsung‘un yeni amiral gemisi niteliğinde olacak olan Galaxy Note 8‘in resmi olarak tanıtılmasına 24 saatten daha az bir süre kaldı. Hal böyle olunca ortaya çıkan sızıntılar da hız kazandı diyebiliriz.

Özellikle Android Dünyası için paylaştığı sızıntılar ile büyük bir üne kavuşmuş olan Evan Blass, son olarak bugün Galaxy Note 8’e ait yeni bir görsel paylaşımı yaptı. Paylaşımı yapılan görselde Galaxy Note 8’in daha önce ortaya çıkmamış yeni renk seçeneği yer alıyor.

Orkide Grisi Galaxy Note 8!

Aşağıda yer alan görselde de görebileceğiniz gibi oldukça şık bir renk olan Orkide Grisi‘ne sahip olan Galaxy Note 8’in çift arka kamerası, çift led özelliği ve kameranın sağ tarafında yer alan parmak izi okuyucusu net bir şekilde görülebiliyor.

galaxy-note-8

24 Ağustos günü tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note 8 için teknoloji severlerin ve analistlerin beklentisi oldukça yüksek seviyelerde diyebiliriz. Çünkü Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizliklerden sonra hem Samsung’un çizilen imajını kurtarmak hem de kullanıcıları tatmin etmek için Galaxy Note 8 üzerinde her zamankinden daha itinalı bir çalışma yapıldı.

Tabi ki üstün özelliklere sahip olan böyle bir telefonun fiyatı, ülkemizdeki vergiler ile birleşince oldukça yüksek seviyelere yerleşecek. Galaxy Note 8’in ülkemizdeki satış fiyatı şuan için tahmini olarak 5.0005.500 TL arası bir fiyat ile raflarda yerini alacaktır.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: