Galaxy S4 Mini İçin Güncelleme Geliyor!

0
465
galaxy-s4-mini-icin-guncelleme-geliyor

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızdaki güncelleme haberi sizi şaşırtmasın. Çünkü bu bir ‘cihaza göre’ güvenlik güncellemesi. Android için güvenlik güncelleştirmeleri, Google tarafından aylık periyotlarla yayınlanmaya devam ediyor. Üreticiler de modelleri için bu güvenlik güncelleştirmelerini uyarlayıp, güncelleme olarak telefonlarına sunuyor. Galaxy S4 mini, hem yeni hem de güncel bir model değil. O yüzden güncelleme başlığı şaşırtmasın sizi. Zira bu güncelleme daha çok cihaza özel bir rom güncellemesi.

Samsung S4 Mini İçin Güncelleme

Ülkemizde 15 Kasım‘da yayınlanan Galaxy S4 mini için güvenlik güncelleştirmesi, Avrupa’da da yayınlandı. Kısa süre içerisinde size gelecektir güncelleme. Ama eğer gelmediyse, burayı tıklayarak sizler de indirebilirsiniz.

 

Android 4.4.2 İle Yola Devam

En son Android 4.4.2 sürümünü alan Galaxy S4 mini, en son minik güncellemesini de neredeyse 1.5 sene önce almış. 1 buçuk seneden fazla bir süredir herhangi güvenlik güncellemesi almayan modellerde yaşanan, olası açıkları düşününce, bu minik güncellemelerin önemi daha da ortaya çıkıyor. Eylül ayı Android güvenlik güncelleştirmelerini içeren güncelleme, olası tehlikelerin önünü kapatacak.

Yorum Yapın, Değer Katın: