Galaxy S5 Kapandı, Açılmıyor! Çözümü Burada!

0
2220
galaxy-s5-kapadi-acilmiyor-cozum-burada

Samsung firmasının kendi içinde oldukça çok tutulan ve yoğun kullanılan bir cihazı olan Galaxy S5 cihazı, yeni güncellemeler ya da uyumsuzluklar nedeni ile son dönemlerde kapanma sorunları ile karşılaşmaya başladı. Bildiğiniz gibi Galaxy S5 Android cihaz, hala telefon mağazalarının vitrinlerinde satışa sunulan bir cihaz ve hatta çoğu yerde sıfır modeli de sunuluyor. Oldukça fazla kullanıldığı için, gerek forumlarda gerekse farklı yerlerde cihaz ile ilgili sorunlar ya da kapanma durumları gündeme geliyor. Çözümü ve sorun ile ilgili detayları vermeye başlayalım hazırsanız.

Durduk Yere Olmuyor!

S5 Cihazlarının kapanması durduk yere olan bir durum değil. Bunun birkaç farklı sebebi olabiliyor. Böyle durumlarda düşünülecek olan ilk şey, batarya ile ilgili bir sorunun olup olmadığı konusudur. Bataryanız bozulmuş olabilir ya da farklı bir batarya sorunu olabilir. Aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra sorun düzelmez ise, bataryanızı değiştirmenizi öneriyoruz.

Android Galaxy S5 telefonum kapandı açılmıyor sorunu

Telefonunuzda oluşan sorundan ziyade, kapanırken şayet system download enabled ya da don’t turn off gibi yazılar görürseniz, anlayın ki sorun yazılımla ilgilidir. Bu durumda tabi yapmanız gereken ilk şey, cihazınıza stock rom kurmanız olacaktır (bunun kurulum rehberini ayrı anlatacağım).

Şimdiden keyifli kullanımlar diliyoruz arkadaşlar.

Yorum Yapın, Değer Katın: