Galaxy S6 Serisi İçin Android Nougat Güncellemesi Geliyor

0
110
img_1817

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 Nougat güncellemesinin beta sürümü kullanıma açılmıştı. Öncellikle geliştiriciler için açılan Android 7.0 beta sürümünde oluşabilece hatalar beta sürümünü kullanan kullanıcıların geri dönüşlerine göre düzeltilecek. Son çıkan haberlere ise Galaxy S6 kullanıcılarını oldukça sevindirecek türden. Çıkan haberler Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android Nougat güncellemesinin geliştirildiği yönde.

img_1817

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için geliştirlen Android 7.0 firmware yazılımı gelişme aşamasında XXS5DPK7 sürüm numarasını taşıyacak. Ancak bu sürüm numarası dağıtım aşamasında farklıbir numaraya dönüşecektir.

Diğer bir yandan ise Galaxy S6 serisi için geliştirilen Nougat firmware gelişimi birkaç ay daha devam edecektir. Kısaca söylemek gerekirse Android 7.0’ın Galaxy S6 serisine gelmesi 2017 yılını bulacaktır. Diğer bir yandan beta süreci devam eden Galaxy S7 serisi için gelecek güncelleme de muhtemelen 2017 yılında çıkacaktır.

img_1818

Samsung’un 2015 yılından beri tüm amiral gemisi cihazlarında kullandığı arayüz yeni gelecek olan güncelleme ile değişecek mi bilinmez ama gelecek güncelleme ile birlikte Galaxy S6 serisine  ve Galaxy S7 serisine bu güncelleme birçok yeni özellik ve değişim katacaktır.

Yorum Yapın, Değer Katın: