Galaxy S7 Android Nougat Türkiye Açıklaması!

11
518
Galaxy-S7-Android-7-0

Samsung, Android Nougat güncellemesini ilk olarak şuan ki amiral gemisi Galaxy S7 serisi için ülke ülke yayınlamaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere bu hafta başında Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android Nougat Türkiye’de yayınlandı diye bir haber yayınlamış ve aşağıdaki görseli sizler ile paylaşmıştık. Ancak gördüğümüz kadarıyla birçok kullanıcı tarafından yapılan geri dönüşlerde güncellemenin henüz gelmediğini öğrendik.

galaxy-s7-guncelleme

Bunun üzerine yaptığımız görüşmeler sonucunda güncellemenin bazı kullanıcılar için test amaçlı sunulduğunu öğrenmiştik. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre güncellemenin Perşembe ya da Cuma günü kullanıcılar ile buluşacağını söylenmişti. Güncellemenin bu günlerde de gelmemesi üzerine öğrendiğimize göre Türkiye için yayınlanan Android Nougat güncellemesinde bir takım hatalar tespit edilmiş. Bunun üzere güncelleme bir hafta daha gecikecek ve önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor.

Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde ve diğer ülkelerde güncellemenin sorunsuz olarak yayınlanmasına rağmen, Türkiye için sorunlar çıkması sanırım bizim talihsizliğimiz.

11 YORUM

  1. Arkadaşlar haberde de yazıldığı gibi güncelleme test amaçlı bazı cihazlara gönderildi. Ancak gönderilen Android Nougat güncellemesinde tespit edilen hatalardan dolayı herkese gönderilme zamanı bir hafta daha uzadı.

  2. Aslında insanlarda beklentiyi artıran haber portallerindeki “Nougat ‘ın Türkiye ‘ye geldiği” yönündeki yayınlardı. Diğer bir husus ise Samsung ‘un gelen sorulara herhangi bir tarih/tarih aralığı belirtmekten imtina ederek yakında gelecektir savsaklaması oldu.

Yorum Yapın, Değer Katın: