Galaxy S7 için Android 7.0 Denemeleri Başlıyor

0
67
img_1801

Samsung,son olarak başlattığı ve belirli kullanıcıların katılabileceği test programı ile Android 7.0 testlerine başlıyor. Android 7.0 deneyimi çok yakında Galaxy S7 sahipleri de denemeye başlayacak.

Galaxy S7 için Android 7.0 beta deneme programı başlıyor!

Samsung, Galaxy Note 7‘de yaşanan talihsizliklerden dolayı Note 7’den bir önceki modeli olan Galaxy S7  ve Galaxy S7 Edge geliştirmelerine hız kattı. Güney Koreli firma son olarak Android 7.0 Nougat çıkışına hız katmak için şimdilik bazı kullanıcılar için beta test aşamasını  başlatmayı planlıyor.

Android 7.0 Teste Tabi Tutulacak!

Programın başlaması ile sadece Amerika ve İngiltere için başlayacak olan program ile, programa katılan kullanıcılar sorunlu Android 7.0’ın beta sürümünü deneyimleyecek ve yaşadıkları,gördükleri sıkıntıları firmaya bildirecekler. Bu geri dönüşümlere göre Android 7.0’ın sorunları düzeltilecek ve tüm kullanıcılara daha emin bir şekilde sunulacak.
Amerika’da Galaxy Apps mağazasından “Galaxy beta program” yazılımına ulaşılabilirken İngiltere’de ki kullanıcılar ise şimdilik XDA Developers forumunda paylaşılan APK dosyasını indirerek ulaşabilirler.

İlginç bir şekilde Amerika’da resmi mağazadan uygulamayı inderen kullanıcılar, kayıt esnasında sıkıntılar yaşarken, İngiltere’de resmi olarak indirilmeyen, apk olarak indirilip kurulan uygulamada, Amerika’ya benzer bir sorun ile kullanıcılar şuana kadar karşılaşmadı.

Türkiye beta programına dahil mi ?

Hala Samsung cephesinden resmi bir açıklama gelmediği için, şimdilik bu programa hangi ülkeler dahil bilemiyoruz. Ancak çok geçmeden resmi bir açıklama gelecektir ve bu açıklamaya göre biz de sizleri bilgilendireceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: