Galaxy S7 için Android 7.0 Güncellemesini, Hemen Şimdi İndirin!

19
479
Galaxy-S7-Android-7-0

Samsung, dün Android 7.0 beta programının kullanılabilir olduğu ülkelerde, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 güncellemesini OTA yolu ile kullanıma sunmaya başlamıştı. Şimdi, Galaxy S7 (SM-G930F) için tam Android 7.0 yazılım dosyası, SamMobile tarafından servis edildi.

Ürün yazılımı İngiltere (BTU) ve Çek Cumhuriyeti (O2C) olmak üzere iki bölge için mevcut. Bunun anlamı ise bu güncellemelerden birisini ülkemizdeki kullanıcıların da kullanabileceği anlamına geliyor. Ancak bazı üçüncü taraf yerleşik uygulamalar gibi ek veriler de bu güncellemelerle birlikte cihazınıza gelecektir, bunu belirtelim.

Henüz ülkemizde Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge için güncelleme yayınlanmış değil ama Samsung Türkiye ekibinin iş üstünde olduğunu biliyoruz. Yani güncelleme ülkemizde de yakın zamanda yayınlanacak ama bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği şimdilik belirsiz.

Eğer bekleme konusunda sabırsızsanız, birazdan vereceğimiz indirme linkini kullanarak, Galaxy S7 modelinizle uyumlu olan Android 7.0 yazılım dosyasını indirebilir ve elle yazılımı telefonunuza flashlayabilirsiniz.

Flashlama üstüne bir tecrübeniz yoksa, bilgisayarınıza Samsung Smart Switch’i yükleyerek kolayca güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Galaxy S7 modelinizle uyumlu olan Android 7.0 yazılım dosyasını indirmek için buradan devam edebilirsiniz.

19 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: