Galaxy S7 İçin Yeni Özellik Geldi!

7
528
galaxy-s7-android-nougat

Samsung tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günlerde oldukça beğeni toplayan Galaxy Note 7, hem donanımsal hem yazılımsal birçok yeniliğe sahipti. Ancak bu yeniliklere rağmen Galaxy Note 7’de yaşanan talihsizliklerden dolayı piyasadan çekilmişti. Samsung’da tekrar amiral gemisi haline gelen Galaxy S7 için Galaxy Note 7’de yer alan bazı yazılımsal özellikleri Galaxy S7 serisi için sunacağını açıklamıştı.

İlk olarak Android Nougat 7.0 güncellemesinin Galaxy S7 serisi için yayınlanmasıyla birlikte Note 7’nin arayüzüne sahip olan telefonlar son olarak da Galaxy Note 7’de oldukça beğenilen “Secure Folder” yani “Güvenli Klasör” özelliği de resmi olarak duyuruldu.

galaxy-s7-secure-folder

Güvenli Klasör özelliği ile telefonunuzda yer alan kişi listesi, fotoğraflar, uygulamalar gibi başkalarının görmesini istemediğiniz ya da güvenliğini sağlamak istediğiniz ne varsa gizleyebiliyorsunuz.

Geçtiğimiz hafta Güvenli Klasör’ün APK dosyası sızdırılmış ve birçok kullanıcı hali hazırda bu özelliğe sahip olmuştu. Şimdi de bu özellik resmi olarak kullanıcılara sunuldu.

Güvenli Klasör özelliği sadece Android Nougat 7.0 işletim sistemi yüklü olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile çalışmaktadır.

7 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: