Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge İçin Android Nougat Yayınlandı!

6
240
galaxy-s7-edge-nougat

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için nihayet Android 7.0 Nougat güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Yaklaşık boyutu 1.3 GB olan güncellemeyi OTA üzerinden indirebilirsiniz.

s7-guncelleme

Samsung, aslında Galaxy S7 serisi için deneme amaçlı Android Nougat güncellemesini yayınlamıştı. Ancak ortaya çıkan bazı sorunlardan dolayı güncellemenin dağıtılması durdurulmuştu. Samsung tarafından 27 Ocak tarihinde yapılan açıklamada ise güncellemenin 1 hafta içerisinde tüm telefonlara geleceği duyurulmuştu fakat yine bazı sebeplerden ötürü gecikmeler meydana gelmişti.

Son olarak Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen, Twitter üzerinden gelen yüzlerce soru üzerine güncelleme tarihlerini paylaşmıştı. Aşağıdan o listeyi görebilirsiniz.

samsung-guncelleme-alacakalr

Listeye baktığımızda ilk güncelleme olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android Nougat, bugün yani 13 Şubat sabahı itibari ile yayınlanmış oldu. Uzun süren bekleyişlerin ardından artık Galaxy S7 serisi kullanıcıları güncellemelerini rahatlıkla indirebilir. Darısı diğer telefon kullanıcıların başına diyelim 🙂

6 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: