Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge İçin Nougat’ın Yeni Sürümü Çıktı!

0
257
galaxy-s7-android-nougat

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için dördüncü versiyon olan Android 7.0 Nougat indirilme için hazır. Güncelleme her zamanki gibi öncelikle küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler barındırıyor. Gelen güncelleme de çok da büyük değişiklikler yok ancak Samsung Notes uygulaması üzerinde büyük değişiklikler mevcut.

Bundan önceki beta sürümünde yenilenen ve Android Nougat ile uyumluluk problemi giderilen Samsung Notes, beta sürecinin dördüncü aşamasında ise Google Play ve Galaxy Apps üzerinden indirilebilir hale gelecek.

Güncelleme ile gelen diğer bir özellik ise Samsung Experience adı altında artık herhangi bir bildirim bulunmaması. Bunun sebebi de büyük ihtimalle yeni arayüzün ismini saklamak diye düşünüyorum.

280 MB boyutunda olan yeni güncelleme bugün itibariyle tüm beta kullanıcıları için sunulmuş durumda. Eğer sizin de bir Android Nougat için başvurunuz bulunuyor ise kısa süre içerisinde güncelleme sizin için de gelecektir.

Geçtiğimiz beta sürecinde yenilenen ve Android 7.0 Nougat ile uyumlu hale getirilen Samsung Notes, dördüncü beta sürümü ile Google Play veya Galaxy Apps üzerinden indirilebilecek.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: