Galaxy S7 ve S7 Edge, Direkt Android 7.1.1 Nougat’ı Alacaklar!

0
346
Galaxy-s7-ve-S7-edge-icin-android-7-1-1

Henüz pek çok mobil cihaz Android 7.0 Nougat’ı almamışken Google’ın Android 7.1.1’i yayınlaması işleri değiştirdi. Yani bugün Android 7.0’dan öte Android 7.1 sürümünden sonra bile yeni bir güncelleme var. Yine de Android 7.1.1 sürümünün birkaç küçük geliştirme ve yeni birkaç özellik eklediği not edilmelidir.

Samsung şu anda birkaç Galaxy modelinin üzeride beta programını sürdürüyor ancak resmi güncellemenin ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Nougat’ın Galaxy telefonları için piyasaya sürülmesi direkt Android 7.1.1 ile başlayacağına dair bazı bilgiler var. Şimdiye kadarki en gözle görülebilir Android 7.1.1 yenilikleri ise, GIF’leri doğrudan klavye ile gönderme, yeni emoji setleri, uygulama kısayolları ve bazı uygulama içi işlemleri başlatmak için uygulama kısayollarına uzun süre basmak gibi heyecan verici özellikler söz konusu.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge, sorunlu Galaxy Note 7 sonrasında mükemmel alternatifler. Eğer şanssız Not 7 sahiplerinden biriyseniz, para iadesi yerine ikisinden birisini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Samsung, S7 üst sınıf amiral gemisi modelleri için en yeni Android Nuga’yı resmen ne zaman serbest bırakılacağı henüz net değil. Bu yıl bitmeden önce bunun gerçekleşmesini umuyoruz ancak bir ihtimal 2017 Mobil Dünya Kongresi ve Galaxy S8’in tanıtılması zamanı olacak olan önümüzdeki yılın ilk çeyreğini de bekleyebiliriz.

Yorum Yapın, Değer Katın: