Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Beta Test Kaydına Başvurabilirsiniz

0
381
wp-1478504572935.png

Dün paylaştığımız  haberde de belirttiğimiz gibi Note 7‘de talihsizlikler yaşayan Samsung, şuan elindeki en iyi telefon olan Galaxy S7 ve S7 Edge‘e verdiği önemi arttırdı.

Malum talihsizliklerden sonra Note 7’leri tamamen piyasadan toplayan Samsung, önceliğini Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve gelecek sene Şubat ayında çıkması planlanan Galaxy S8‘e verdi. Son olarak Güney Koreli dev telefon üreticisi Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 işletim sisteminin beta testlerine başladı. 

Bu test için Samsung Galaxy Apps Mağazası‘nda yer alan “Galaxy Beta Program” uygulaması ile beya testi için kayıt almaya başladı. Samsung, kısa süre içerisinde programa kayıt olan kullanıcılar için Android 7.0 Nougat ve gelecek sürümleri bu kullanıcılara öncelikli olarak verecek.

Henüz Türkiye’de yer alan Galaxy Apps’te yer almayan uygulamayı aşağıda vereceğimiz linkten apk olarak indirebilirsiniz. Şuan için Amerika ve İngiltere için açık olan henüz Türkiye’de açık değil ancak beta test programında yer almak  istiyorsanız arada bir kontrol etmenizde fayda var.

Şimdilik indirenler sunucu bağlantı hatası almakta ancak bunun Samsung tarafından Türkiye’ye açılmaması mı yoksa son günlerde İnternetten yaşadığımız sıkıntılardan dolayı mı şimdilik bilmiyorum. Ancak ilerleyen günlerde bu konu hakkında bilgilendirme yapacağız.

Galaxy Beta Program İndir 

Yorum Yapın, Değer Katın: