Galaxy S7 ve S7 Edge İçin Android 7.1.1 Güncellemesi Ocak Ayında Geliyor!

0
284
galaxy-s7-android-nougat

Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.1.1 güncellemesinin resmi olarak Ocak ayı içerisinde geleceğini onayladı. Onay, gelene kadar güncellemenin resmi olarak ne zaman geleceği tahmin edilememişti. Ancak bugün itibari ile Galaxy Beta programında yer alan kullanıcılar için gelen bildirim de resmi olarak güncellemenin Ocak ayında dağıtılmaya başlanacağı açıklandı.

android-guncelleme-galaxy-s7

Samsung’un farklı bir arayüz kullanması ve saf Android’den biraz daha uzaklaşmasından dolayı güncellemeleri rakiplerine göre geç veriyor. Ancak tabi ki birçok eksiği barındıran bir güncelleme almaktansa eksiklikleri düzeltilmiş ve akıllı telefonumuza tam olarak entegre edilmiş bir güncellemeyi almak çok daha mantıklı.

Bununla birlikte Samsung’un, hataları ve önerileri almak için başlatmış olduğu Galaxy Beta Program‘da bu gece itibariyle son buluyor. Galaxy Beta programda yer alan kullanıcılar bu geceden itibaren hataları ve önerileri Samsung’a bildiremeyecek. Ancak zaten bu süreç içerisinde birçok hata düzeltildi. Android 7.11’in resmi olarak yayınlamasından sonra çok da büyük hatalar ortaya çıkmayacaktır.

Yorum Yapın, Değer Katın: