Galaxy S8, Bilgisayar Benzeri İşlevsellik Sunabilir!

0
205
galaxy-s

Samsung Galaxy S8 için rakiplerinden ayrılmasını sağlayacak birkaç özellik üzerinde çalışıyor. En son çıkan sızıntılara bakılırsa, Samsung’un yeni çıkacak amiral gemisi Samsung Desktop Experience özelliği sayesinde bilgisayarlar benzeri işlevsellikte kullanılabilecek.

Bu özellik bir benzeri daha önceleri Windows akıllı telefonlarda kullanılan Windows Mobile Continuum ile benzerlik gösterecek.

Microsoft’da yer alan Continuum özelliği ile Windows akıllı telefonu bir adaptör yardımı ile bir monitöre bağlayabiliyor ve akıllı telefon kullanıcılara bilgisayar deneyimi yaşatabiliyor. Galaxy S8 ise tamamen farklı bir platforma yer alacağından dolayı, bu özelliğin Windows kadar kapsamlı olacağını düşünmüyorum. Ancak Samsung uygulama geliştiricileri tarafından geliştirilen bazı uygulamalar ile bağlantılı şekilde kullanılabilecektir.

samsung-monitör

Henüz Samsung kanadından ortaya çıkan bu iddia hakkında bir cevap gelmedi. Ancak bu iddiların doğrulanması durumda kullanıcılar Galaxy S8’i çok yönlü bir şekilde kullanabilecekler. Tüm bu iddiaların kesin cevabı ise Samsung’un Nisan ayında yapacağı etkinlikte Galaxy S8’i tanıtmasının ardından netliğe kavuşacak.

Yorum Yapın, Değer Katın: