Galaxy S8 Çalışır Halde Görüntülendi!

0
174
Samsung-Galaxy-S8-Konsept

Samsung‘un Mart ayında tanıtacağı ve birçok kullanıcının tanıtımını merakla beklediği yeni amiral gemisi Galaxy S8, çalışır halde tekrardan görüntülendi. Ortaya çıkan görüntülerde, daha önce çıkanlara göre çok daha net bir şekilde ve tam boy olarak görünen telefon daha önce paylaştığım ve beklediğimiz tasarım detaylarını tam anlamı ile taşıyor.

galaxy-s8

Kıvrımlı ekrana sahip olan telefonun ön tarafında ise resimlerde de görebileceğiniz gibi ve kamera ve sensörler için 5 farklı boşluk rahatlıkla görülebilir. Bu da bize ilk olarak Galaxy Note 7’de kullanılan iris tarayıcı özelliğin Galaxy S8’de de olacağını gösteriyor.

galaxy-s8-1

Ortaya çıkan görüntülerin Galaxy S8 mi yoksa Galaxy S8 Plus‘a mı ait olduğuna dair herhangi bir bilgi yok ancak farklı açılardan çekilen görüntüler ile telefon hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olabiliyoruz.

galaxy-s8-2

Ayrıca ortaya çıkan görüntüler ile “Always On Display” yani “Her Zaman Açık Ekran” teknolojisini rahatlıkla görebiliyoruz. Samsung’un yeni sanal asistanı “Bixby” ile gelecek olan Galaxy S8’i herkes gibi biz de merak ile tanıtılacağı günü bekliyoruz.

Yorum Yapın, Değer Katın: