Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Fiyatı İle Cep Yakacak!

0
214
galaxy-s8

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un kısa bir süre içerisinde tanıtmayı planladığı yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ın fiyatı konusunda bazı sızıntılar ortaya çıktı.

Firmaya yakın kaynaklara göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus oldukça yüksek fiyattan piyasaya sürülecek. Ortaya çıkan sızıntılar telefonların fiyatının 843 dolar ve 949 dolar seviyelerinde olacağını belirtiyor. Bu fiyatlara Türkiye’de ki vergiler de eklendiğinde fiyatlar oldukça yüksek seviyelere çıkacaktır.

Samsung-Galaxy-S8-Konsept

Başka kaynaklar ise Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın gümüş,menekşe moru ve siyah renkleri ile piyasaya çıkacak. Galaxy Note 7‘nin yaşattığı faciadan sonra Samsung’un müşterilerin gönlünü almak yerine böyle bir fiyat politikasına gitmesi olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Ortaya çıkan bu rakamlar şimdilik sızıntılardan ibaret. Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılana kadar da netlik kazanmayacaktır. Ancak belirttiğim gibi Samsung eğer bu fiyat politikası ile müşterilerinin karşısına çıkarsa Galaxy S8 serisi başka bir hayal kırıklığına sebep olabilir.

Yorum Yapın, Değer Katın: