Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 7 Yan Yana Geldi!

0
352
Galaxy_S8

Samsung‘un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında bu zamana kadar birçok sızıntı çıktı. Hatta sızıntıların da ötesinde telefonlara ait birçok özellik ve görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın yan yana görüntülerinden sonra bugün bu seriye Galaxy Note 7‘de eklendi. Her ne kadar Galaxy Note 7 piyasadan kaldırılsa da amiral gemilerini yan yana görme fırsatımız oldu.

Galaxy Note 7’de yaşanan facialardan önce Galaxy Note 7 oldukça beğeni toplamıştı. Bu yüzden bu yılın en merak edilen telefonları arasında yer alan ve çerçevesiz ekranı ile göz dolduracak olan telefonlar muhakkak ki ilk olarak Galaxy Note 7 ile kıyaslama yapılacaktır. Galaxy S8’in bu kadar merak uyandırması belki de Galaxy Note 7’de yaşana facianın nasıl telafi edileceğinin merak konusu olması.

galaxy-s8-galaxy-s8-plus-galaxy-note-7

Görselde de görebileceğiniz gibi Galaxy Note 7’nin ana hatlarını taşıyan telefonlar oldukça şık görünüyor. Galaxy Note 7’nin bataryasında meydana gelen sıkıntıyı saymazsak oldukça iyi özelliklere sahipti. Galaxy S8 ailesi de bu özellikleri bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, 29 Mart tarihinde New York‘da düzenlenecek olan etkinlik ile tanıtılacak ve 21 Nisan‘da da piyasaya sürülecek. Telefonlar için ön siparişler ise 10 Nisan tarihinde başlayacak. Bakalım Samsung’da LG gibi ön siparişler için sürpriz hediyeler hazırlayacak mı?

Yorum Yapın, Değer Katın: