Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, Bu Yaz DayDream Desteğini Alıyor!

0
110
clay-bavor

Google I/O 2017 açılış konuşmasında Google’ın VR/AR departmant sorumlusu Clay Bavor tarafından yapılan açıklama ile birlikte DayDream VR platformu üzerinde de güncellemeler yapılacağını duyurdu.

Geçtiğimiz sene başlatılan program ile mobil platformda mükemmel sanal gerçeklik deneyimini yakalamak için çalışmalar sürüyor. Şuan için tek sorun ise birçok şirketin telefonun bu özelliği desteklemiyor olması olarak görülüyor diyebiliriz.

Bu durum ise önümüzdeki günlerden itibaren yavaş yavaş çözülecek gibi görünüyor. Clay Bavor yaptığı açıklama ile Samsung‘un mevcut amiral gemisi ve satış rekorları kıran Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için bu yaz verilecek güncelleme ile sanal gerçeklik deneyimin arttırılacağını açıkladı.

Samsung şuan için Oculus ile birlikte geliştirilen Gear VR kullanmayı tercih ediyor olsa da gelecek güncelleme ile birlikte kullanıcılarına mükemmel seviyede sanal gerçeklik deneyimini yaşatabilecek.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’dan sonra ise LG‘nin bir sonraki amiral gemisi olan LG V30‘un bu standartlarda bir telefon olacağını açıklan Bavor, sanal gerçeklik deneyiminin her geçen gün artacağının altını çizdi.

Yorum Yapın, Değer Katın: