Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Galaxy S6,Note 7 ve iPhone 7 Boyut Karşılaştırması

0
224
galaxy-s8-iphone-karsilastirma

Samsung, 2 hafta sonra yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ı düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacak. Galaxy S8 çalışmaları başladığı günden bugüne kadar cihazlar hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntılar arasında tasarım ve teknik özellikler yer aldı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın yan yana ve ayrı ayrı birçok görseli ortaya çıktı ve sizler ile paylaştık. Tasarım detayları ortaya çıkan telefonların boyutlarını daha iyi kestirebilmemiz için Samsung‘un ve Apple‘ın cihazları ile bir karşılaştırmanın yapıldığı görseller ortaya çıktı.

Özellikle Android cihazlar ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile bilinen @OnLeaks, Twitter hesabından paylaştığı görseller ile telefonların boyutları hakkında daha net bilgiye sahip olmamızı sağladı.

galaxy-s8-karsilastirma

Ortaya çıkan görsellerde Galaxy S8 Plus’ın Galaxy Note 7’e göre biraz daha uzun olduğu görülebiliyor. Diğer bir yandan Galaxy S8 ise Note 7’e göre çok az daha kısa boyutlarda.

galaxy-s8-plus-karsilastirma

Telefonların hem önden hem arkadan karşılaştırıldığı görsellerde, telefonların ölçüleri de yer alıyor.

galaxy-s8-iphone-karsilastirma

Samsung, Galaxy S8 serisinde ekran-gövde oranında artışa gittiği için görsellerde de görebileceğiniz üzere, Galaxy S8 Plus’ın ekran boyutu iPhone 7 Plus’a göre oldukça büyük olmasına rağmen kasa boyutu olarak baktığımızda aralarında çok büyük bir fark bulunmuyor.

galaxy-s8-iphone-karsilastirma-1

Samsung’un 29 Mart tarihinde New York‘da düzenleyeceği etkinlik ile tanıtılacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında detaylar çıkmaya devam ettikçe biz de sizler ile en kısa sürede bu detayları paylaşacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: