Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüntülendi!

0
280
Samsung-Galaxy-S8

Samsung, dün yaptığı açıklama ile Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ın çıkış tarihinin bir hafta daha uzadığını belirtti. Bu uzamalar Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizlikleri tekrardan yaşamaması için testlerin uzamasından kaynaklanıyor.

Özellikle belirttiğim gibi Galaxy Note 7’de yaşanan patlama olayları Samsung’un hem imajını çizdi hem de ciddi anlamda para kaybına sebep oldu. Bu yüzden Samsung, Galaxy S8 çalışmalarına başladığı günden beri büyük bir titizlik ile uğraş veriyor.

Bu sene bir değişiklik yaparak iki farklı modelde Galaxy S serisini aynı anda tanıtacak olan Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ hakkında bu zamana kadar birçok ayrıntı ortaya çıktı. Son olarak çıkan bir sızıntıya göre de Galaxy S8 ve Galaxy S8+ bir kez daha yan yana görüntülendi.

galaxy-s8-galaxy-s8-plus

Her iki modelin de çok rahat olarak görüldüğü görselde Galaxy S8+ Always On Display özelliği açık, Galaxy S8 ise ekran kapalı olarak görüntülenmiş. Fiziksel bir ana ekran tuşunun kaldırıldığı yeni amiral gemilerinde kullanıcı deneyimleri ve yorumları nasıl olacak bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: