Galaxy S8 Genişletilmiş Garanti Hizmeti İle Geliyor!

0
435
Samsung-Galaxy-S8

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için özel olarak düzenlenmiş ve genişletilmiş Guard S8 olarak adlandırılan yeni bir garanti sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Samsung, Galaxy S8 üzerinde çalışmaya günden bugüne devamlı olarak sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonların tanıtılmasına birkaç gün kala son sızıntı ise Galaxy S8 ile birlikte devreye girecek olan Guard S8 olarak adlandırılan garanti sistemi.

Guard S8 ile neler gelecek?

samsung-guard-s8

Daha önceleri de kullanılan genişletilmiş garanti seçeneği bu sefer bazı farklılıklar içeriyor. Öncelikle Samsung ilk kez bu genişletilmiş garanti seçeneğini pazarlama taktiği olarak kullanıyor. Kaynaklardan gelen bilgilere göre Samsung, bu garanti ile sadece iki saat içinde tamir imkanı ve bir defaya mahsus olmak şartı ile ücretsiz ekran değişim imkanı sağlıyor. Diğer bir yandan isteyen müşteriler için uzaktan destek de Guard S8 bünyesinde yer alacak.

Samsung, mevcut durumda Samsung Protection Plus olarak adlandırılan bir genişletilmiş garanti imkanını hali hazırda kullanıyor. Bu garanti ile 12 ay içinde iki kez telefon değişim imkanından faydalanabiliyorsunuz.

Samsung’un 29 Mart tarihinde New York‘da düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 ile gelecek yenilikler hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. Biz de bu bilgileri sizleri en kısa sürede ulaştıracağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: