Galaxy S8 Görüntüleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor!

0
307
galaxy-s8-kapak

Samsung‘un bu yıl tanıtmayı planladığı ve yeni amiral gemisi olacak Galaxy S8‘e ait çok net sızıntılar paylaşıldı. Cihazın özellikle tasarım yönünden oldukça beğeni toplayacağı kesin. Samsung, kasa ekran oranında ciddi değişiklikler yaparak çerçeve oranını oldukça azaltmış. Bu zamana kadar tüm paylaşımlarımızda Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizlikten dolayı Galaxy S8’de kullanıcıların gönlünü almak için çok çalıştığından bahsetmiştik. Çıkan sızıntılara göre de Galaxy S8’in beklentilerin üstünde bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

galaxy-s8

Birkaç gün önce çalışır haldeki görüntüleri çıkan Galaxy S8’in bugün ise kapalı halde bir görüntüsü internete sızdı. @Venyageskin1 isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntülerde telefonun çerçevesi yok denecek kadar az oranda. Ayrıca fotoğrafta da görebileceğiniz gibi fiziksel parmak izi sensörü muhtemelen ekran altına taşınarak optik parmak izi sensörü şeklinde kullanılmış. Düşük de olsa bir diğer ihtimal de parmak izi sensörü telefonun arka kısmına konumlandırılmış.

galaxy-s8

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtılma tarihine değinecek olursak, ilk başlarda tüm kaynaklarımız Nisan ayında yapılacak olan özel bir etkinliği gösteriyordu. Ancak son çıkan sızıntıların oldukça erken olması akıllara Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi‘nde Galaxy S8’in tanıtımının yapılabileceği yönünde.

Yorum Yapın, Değer Katın: