Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus Hızları Karşılaştırıldı!

0
313
1491662109872

Samsung Galaxy S8 kısa bir süre içerisinde raflarda yerini alacak. Samsung’un yeni amiral gemisi üstün özellikleri ve oldukça yüksek fiyatı ile nasıl performans göstereceği en çok merak edilen konulardan birisi.

Beklentilerin yüksek olasından dolayı Galaxy S8, piyasadaki en güçlü rakiplerinden birisi olan iPhone 7 Plus ile karşılaştırılıp hız testinin yapıldığı bir video yayınlandı.

Yayınlanan 10 dakikalık videoda her iki telefon ile de ardı ardına uygulamalar açılıyor ve çoklu görevde nasıl performans gösterdiği inceleniyor. Telefonu yoğun bir şekilde kullanan bir kullanıcı gibi davranılan testte, telefonların performansı oldukça zorlanıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan izleyebileceğiniz videoda da görebileceğiniz üzere testlerin büyük çoğunluğu iPhone 7 Plus’ın galibiyeti ile sonuçlanıyor.
Bu sonuçlar tabi ki Galaxy S8’i kötü bir telefon yapmaz ancak Samsung’un fiyat politikasında değişikliğe gitmesi aşikar diyebiliriz.

Diğer bir yandan yapılan test 4GB RAM‘e sahip Galaxy S8 ike yapıldığını hatırlatmakta fayda var. Çünkü geçtiğimiz günlerde de sizler ile paylaştığımız üzere Samsung, Galaxy S8’in 6GB RAM‘e sahip versiyonunu da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yapılacak aynı testin sonuçları merak konusu.

Yorum Yapın, Değer Katın: